ZŠ a MŠ Dříteč

Málotřídní škola rodinného charakteru

Díky nízkému počtu dětí ve třídě se můžeme individuálně věnovat všem dětem podle jejich potřeb a zájmů. Každému dítěti se dostává pozornosti, nikdo se necítí sám a opomíjený.

Podívejte se, jak to u nás vypadá.

Spustit video

O naší škole a školce

Škola ve Dřítči je typem málotřídní školy rodinného charakteru. Vzdělávají se zde žáci od 1. do 5. ročníku. Výuka probíhá ve třech třídách.

Díky nízkému počtu dětí ve třídách je možné se individuálně věnovat všem dětem podle jejich potřeb a zájmů. Každému dítěti se dostává pozornosti, nikdo se necítí sám a opomíjený.

Školní zpravodaj

Pravidelně vydáváme školní zpravodaj, ve kterém si můžete přečíst shrnutí toho nejdůležitějšího, co se v naší škole v poslední době událo. Úspěchy v soutěžích, výlety, ukázky povedených prací žáků...

Školní sbor Bonifác

Cílem sborového zpěvu na naší škole je radost ze společného tvoření. Sbor pořádá pravidelně adventní a jarní koncerty, spolupracujeme s dětskými sbory v okolí.

V regionální přehlídce jsme již po páté v řadě získali Zlaté pásmo. Ve spolupráci s písničkářem Michalem Horákem jsme natočili videoklip Je to tak.