Základní školaZádveřice-Raková - Oficiální web

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
Tvoření divadelní představení Mikuláš Maminčin perník Školní výlet hasiči Filmový festival Zlín Vysvědčení Tvořivé podzimní odpoledne Školní družina Tělocvična

Často hledané dokumenty

Aktuality

• zápisVýsledky zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2024/2025 [PDF, 255 kB] (23.4.2024)
    Výsledky zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2024/2025 najdete v příloze.
    Složka dokumentů: Články

• logoČasopis pro děti, rodiče i učitele s názvem MOJRÁČEK (2.4.2024)
    MOJRÁČEK je čtvrtletník plný inspirujících příběhů pro děti, které se dotýkají různých problémů, se kterými se mohou setkat v jejich každodenním životě. Zároveň obsahuje užitečné tipy a rady pro rodiče, aby mohli lépe porozumět a podpořit své děti v řešení těchto situací. Záměrem časopisu MOJRÁČEK je poskytnout dětem a rodičům prostor pro otevřený dialog o různých tématech a podněcovat vzájemné porozumění.
    Složka dokumentů: Články

• logoPříspěvek nemocným dětem prostřednictvím Fondu Sidus (25.3.2024)
    I v letošním roce rodiče našich žáků přispěli zakoupením výrobků do sbírky Fondu Sidus. Děkujeme.
    Složka dokumentů: Články

• logoPozvánka na tvořivé velikonoční odpoledne (25.3.2024)
    Ve středu 27. března jsou společně s dětmi zváni maminky, tatínci nebo i babičky a dědečci na Velikonoční tvořivé odpoledne. Ve škole bude připraveno několik stanovišť, na kterých si budete moci vyzkoušet přípravu tradičních velikonočních výrobků i pochutin. Začínáme v 15:30 hod.
    Složka dokumentů: Články

• logoBeseda pro rodiče (31.1.2024)
    V úterý 27. února v 16 hodin zveme všechny rodiče na besedu se speciální pedagožkou Mgr. et Mgr. Markétou Dobiášovou.
    Složka dokumentů: Články

Objednejte si bezplatné zasílání novinek do e-mailové schránky.

Informace o zpracování osobních údajů

Základní škola Zádveřice-Raková, okres Zlín, příspěvková organizace
Zádveřice 357
76312 Vizovice
E-mail: zszadverice@seznam.cz

Podrobný kontakt

Telefonní seznam

Informace o zpracování osobních údajů

• 24.4. dnes Středa Mírný déšť 7 °C 3 °C
  • 25.4. zítra Čtvrtek Mírný déšť 11 °C 1 °C
  • 26.4. pozítří Pátek Oblačno 13 °C 2 °C
  • 27.4. Sobota Sobota Mírný déšť 16 °C 7 °C
  • 28.4. Neděle Neděle Jasno 19 °C 9 °C

Zdroj: OpenWeatherMap

Vybrané fotogalerie

• VelikonoceVelikonoční tvoření (3.4.2024)
    Středeční odpoledne před velikonočními prázdninami jsme ve škole věnovali tvůrčím činnostem, které jsou s Velikonocemi spjaty. Ať už šlo o barvení vajíček v cibulových slupkách, malování kraslic, zdobení perníků, míchání pomazánky a přípravu jednohubek až po pletení pomlázky a ukázku pletení košíků. Hezké, ale i chutné výrobky si děti mohly odnést s sebou domů.

• úklidUkliďme si Česko (25.3.2024)
    V pátek 22. března se v naší obci a jejím okolí uklízelo v rámci akce Ukliďme si Česko. Dopoledne se do úklidu zapojili všichni žáci včetně zaměstnanců školy. Přes osmdesát sběračů se rozdělilo do deseti pracovních skupinek a vyrazilo od školy do všech směrů uklízet v centru obce. Při nálezu mnoha „pokladů“ od dětí nejčastěji padala otázka: „Jak tohle někdo může vyhodit?“, ať už šlo o plasty, láhve, plechovky, ale i hrnce, trenýrky, botu, svetr, sklenici zavařených okurek, lyži či dokonce záchod. Odpoledne se znovu do úklidu zapojili spolu s dalšími dobrovolníky mladí členové mysliveckého a hasičského kroužku a vysbírali tak nepořádek i na okrajích obce a lesních či polních cestách. Všem účastníkům úklidu za odvedenou práci děkujeme.

• divadloNávštěva divadelních představení (25.3.2024)
    V pátek 15. března jsme v kulturním sále navštívili dvě divadelní představení. Žáci prvního ročníku společně s dětmi z mateřské školy nejprve shlédli pohádku o Šípkové Růžence. Pro starší děti si herci Eva Hrušková a Zdeněk Rohlíček připravili Pohádky pod Řípem, inspirované Starými pověstmi českými. V obou případech šlo o hravá vystoupení, kdy děti rozhodně jen neseděly v hledišti, ale poddaly se tanci a staly se součástí představení. Za zprostředkování těchto dvou vydařených akcí děkujeme kulturní komisi.

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

• Aktualizace obsahu: 23.4.2024
  • Počet přístupů: 45243 (od 28.6.2019)

web & design , redakční systém