Zápis do ZŠ

Zápis do prvního ročníku školního roku 2024 / 2025 se bude konat ve středu 10. 4. 2024 od 15 do 18 hodin.

K zápisu je třeba doložit OP zákonného zástupce dítěte a rodný list dítěte. Rodiče dětí, které navštěvují MŠ Chotyně dostanou zápisní lístek a žádost o přijetí nebo žádost o odklad předem.

Ostatní si mohou potřebné dokumenty níže stáhnout a vytisknout nebo vše vyřídí na místě v době zápisu.

Zápisní lístek Žádost o odklad
Žádost o přijetí Desatero pro rodiče – MŠMT

Hans Christian Andersen a stezka Sněhové královny

Vážení příznivci Hanse Christiana Andersena,

u příležitosti Noci s Andersenem jsme pro Vás přichystali stezku Sněhové královny. Celkem Vás čeká 12 zastavení. Na tomto místě si můžete ještě jednou znovu přečíst celou pohádku a potom vyrazit doprava pro první otázku. U každého zastavení si napište písmeno a číslo otázky, které bude u správné odpovědi. Vznikne Vám unikátní kód, který pak vyplníte na těchto stránkách a tím si ověříte, zda jste odpovídali správně.

Přejeme příjemnou zábavu!

Sněhová královna 2

Zelený den v MŠ

Ve středu 20. 3. 2024 přivítame s dětmi ve školce jaro. Prosíme tímto rodiče, aby svým dětem na tento den připravili oblečení, či doplněk zelené barvy. Na průvod obcí řehtačku nebo píšťalku. Děkujeme.