Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice

Poskytuje základní, střední a zájmové vzdělání dětem a žákům se speciálními vzdělávacími potřebami. Dále předškolní a zájmové vzdělávání dětem se sociálním znevýhodněním.

Škola při zdravotnickém zařízení Pardubice

Poskytuje základní, střední a zájmové vzdělávání dětem a žákům se zdravotním oslabením nebo dětem a žákům dlouhodobě nemocným umístěných ve zdravotnickém zařízení, pokud to jejich zdravotní stav umožňuje. Nachází se na dětském oddělení a dětské chirurgii.

Škola při zdravotnickém zařízení Chrudim

Poskytuje základní, střední a zájmové vzdělávání dětem a žákům se zdravotním oslabením nebo dětem a žákům dlouhodobě nemocným umístěných ve zdravotnickém zařízení, pokud to jejich zdravotní stav umožňuje. Nachází se na dětském oddělení.

• Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice, Do Nového 1131, 530 03 Pardubice
  • IČ: 60 158 981
  • +420 464 647 171