Pomáháme studentům objevit,
v čem vynikají, a svobodně se rozvíjet.

Ve světě vzdělávání jsme unikátní příležitostí pro ty, kteří vyhledávají vysokou akademickou úroveň a zároveň touží po osobním prostoru, který jim dává možnost rozvíjet se také v dalších oblastech svého zájmu.

Základní škola

Bereme děti, jaké jsou a pomáháme jim najít v sobě to nejlepší. Skrze poznání světa i sebe sama jim otevíráme brány k lepšímu životu.

Gymnázium

Učíme, jak bychom se sami chtěli učit. Interaktivně, v malém kolektivu, s důrazem na osobní rozvoj a talent. Připravujeme na českou i mezinárodní maturitu IB.

Stipendia

Díky velkorysým stipendiím Nadace The Kellner Family Foundation dáváme špičkové vzdělání i těm studentům gymnázia, kteří nemohou platit školné.

Každý rodič chce to nejlepší pro své děti. My se v Open Gate snažíme být tou nejlepší volbou, když přijde na vzdělávání. Vnímáme totiž každé dítě jako komplexní osobnost s touhami a sny, silnými i slabými stránkami, které pomáháme spojit s jeho nadáním a využít tak potenciál, se kterým k nám přichází.
Petra Dobešová ředitelka školy Open Gate

Novinky a reportáže

Babický recitační slet

Ve čtvrtek 21. března proběhla ve školním divadle přehlídka dětských recitátorů Babický recitační slet, okresní postupová přehlídka Dětské scény.

Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ

Třetí ročník anglického knižního veletrhu máme úspěšně za sebou. Učebna Trnky se proměnila v nádherné knihkupectví, jehož kurátorkou byla knihomolka Zoe. O všech aktivitách, které se v tomto týdnu na základní škole konaly, se můžete dočíst na následujících řádcích.

Pravidelné zprávy z gymnázia

Dnešní souhrn informací započneme zprávou z kolejí, kde v pondělí proběhl St. Patrick‘s Day. A proč zavítal tento irský svátek na Open Gate? Studentskou mluvou: Protože Patrik Zoul.

Pedagogické týmy

Jaký je učitel Open Gate? Především inspirující. Mezinárodní pedagogický sbor tvoří laskaví a trpěliví odborníci s rozmanitými akademickými a pedagogickými zkušenostmi. Vnáší do výuky netradiční pohledy a jsou otevřeni celoživotnímu vzdělávání.

Studentské koleje

Gymnazistům nabízíme bydlení na školní koleji. Přímo v kampusu školy v Babicích nedaleko Prahy. Můžeme tak přijímat studenty z celé České republiky. Vznikají tady skutečná přátelství na celý život.

Školní autobus

Pro dojíždějící máme školní autobus, kterým vozíme žáky a studenty ve školních dnech na trase Praha - Babice a zpět. Jezdíme s ním i na různé výlety a akce mimo školu.

Jak to u nás žije