Okresní kolo ve vybíjené

Dne 23.4. na naší škole proběhlo okresní kolo ve vybíjené. Zúčastnilo se dvanáct žáků 5. ročníků, kteří se v silné konkurenci umístili na čtvrtém místě.

Výsledky zápisů do 1 tříd pro školní rok 2024/2025:

Přijatí uchazeči do 1. třídy k základnímu vzdělávání pro školní rok 2024/2025 podle § 46 zákona č. 561/2004Sb., v platném znění (zobrazení neodpovídá rozdělení do jednotlivých tříd):

Máme rádi jídlo

V měsíci březnu byl dětem představen projekt „Máme rádi jídlo“, do kterého se naše škola se zapojila. Cílem projektu je naučit žáky neplýtvat jídlem a tím minimalizovat náklady spojené s likvidací gastro odpadu.

Sportování na hřišti

Dne 1.4. 2024 bylo po renovaci znovu otevřeno sportovní hřiště pro veřejnost.

Seznamování se s okolím školy

9. dubna vyrazila 2. B do přírody poznávat okolí školy.

Ze života školy

Vítáme Vás na stránkách 14. základní školy

Škola je místem, které vybavuje všechny žáky potřebnými znalostmi a vědomostmi, které jim umožní další vzdělávání, ale zároveň perspektivním místem i pro své zaměstnance a je školou, kde jsou zaměstnanci motivováni k dobré práci a ke svému dalšímu profesnímu rozvoji.

Našim cílem v prostředí přátelského, tvořivého klimatu a otevřeného partnerství je:

• vychovávat sociálně silné osobnosti schopné života v moderní občanské společnosti

• připravit je na další vzdělávání a celoživotní učení

• vybavit je znalostí cizího jazyka a schopností ovládat a účelně využívat komunikační technologie

• zaměřit se na technickou, přírodovědnou a tělovýchovnou oblast

Škola směřuje k cíli vytvořit bezpečné místo pro všechny s jasnými, všem srozumitelnými pravidly ke své činnosti a k řešení možných problémů.

„Je důležité žáka něco naučit, ale ještě důležitější je ho pro věc nadchnout a zapálit“

homepage6

škola